Офіційний портал Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Виплата дотацій за молодняк великої рогатої худ [03 октября 2012  08:31]

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 342 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011р № 246», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.12 № 593 «Про внесення змін до Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» (зі змінами від 25.06.12 № 741), Слов’янською міською радою організовано порядок прийому документів від фізичних осіб, які утримують молодняк великої рогатої худоби в м. Слов’янську. 

Для отримання Дотації фізичні особи подають в відділ екології та природних ресурсів міської ради (Слов’янська міська рада, пл. Ж.Революції, 2, 1 поверх, кім. № 108) оригінали та копії таких документів:
1) паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів, а в разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
2) паспорта фізичної особи;
3) довідки або договору про відкриття рахунку в банку;
4) документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку в паспорті). 

5) довідку про підтвердження наявності на відповідну дату у фізичних осіб молодняку великої рогатої худоби, який утримується в їх господарствах. 

Зазначені документи приймаються, опрацьовуються відділом екології та природних ресурсів міської ради та щомісяця до першого числа наступного місяця та до 1 грудня 2012 року в порядку черговості їх надходження надаються у виді реєстру до управління агропромислового розвитку Слов’янської районної державної адміністрації. 

Перша Дотація виплачується фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби (далі - молодняк), який народився в їх господарствах, та збереження його до певного віку на дату подання відповідних документів, зокрема: 

250 гривень за голову - за молодняк віком від 3 до 6 місяців;
500 гривень за голову - за молодняк віком від 6 до 9 місяців;
750 гривень за голову - за молодняк віком від 9 до 12 місяців;
1000 гривень за голову - за молодняк віком від 12 до 15 місяців. 

Наступна Дотація за молодняк виплачується фізичним особам за збереження молодняку у розмірі 250 гривень за кожні наступні три місяці його утримання до досягнення ним п’ятнадцятимісячного віку.


© 2005 - 2014 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на портал www.slavrada.gov.ua