Офіційний портал Слов’янської міської ради

Версія для друку

Об’яви

Склад громадської ради [17 июня 2011  08:23]

Відомості про склад громадської ради при виконавчому комітеті Слов'янської міської ради згідно протоколу установчих зборів від 26.05.2011 року

 
1. 
Айдіна Неля Валентинівна
Громадська організація «Реабілітаційний комітет жінок та дівчат-інвалідів «Неонелла»
2.  
Астаф'єва Валентина Владимировна
УТОГ
3.  
Арутюнян Едуард Хачатурович
Слов'янська редакція «Книга Пам'яті України»
4.  
Байбуз
Юрій Євгенович
Громадська організація “Союз радянських офіцерів України м.Слов’янська
5.  
Безсонова Елеонарія Федорівна
Комітет мікрорайону Артема – Лісний м. Слов'янська
6.  
Бондаренко Віктор Миколайович
Громадська організація «Слов’янське міське товариство інвалідів»
7.  
Братчик Станіслав Олександрович
Міська добровільна громадська організація інвалідів війни та збройних сил
8.  
Бовздаренко Анатолій Григорович
Слов’янська міська громадська організація “ДІТИ ВІЙНИ”
9.  
Васильчук Леонід Федорович
Слов'янська міська організація ветеранів України
10.  
Вінниченко Віктор Петрович
Міська громадська організація «Співдружність Ветеранів прикордонних військ»
11.  
Гончар Микола Олексійович
Громадська організація «Товариство інвалідів «Амалла»
12.  
Горбатенко Сергій Олександрович
Товариство з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «САТ-ПЛЮС»
13.  
Горожанов Віталій Вікторович
Всеукраїнська громадська організація «Українське реєстрове козацтво»
14.  
Дуброва Любов Костянтинівна
Комітет мікрорайону «Северний»
м. Слов'янська
15.  
Дубровіна Любов Сергіївна
Слов’янське міське товариство жертв політичних репресій
16.  
Енін Максим Анатолійович
Міська громадська організація “Асоціація “ДІЛОВЕ СПРИЯННЯ”
17.  
Єрмак Сергій Петрович
Громадська організація «Клуб «Ротарі – Слов’янськ»
18.  
Зеленко Олену Сергіївну
Комітет мікрорайону залізничний № 1
м. Слов'янська
19.  
Зюкіна Віра Сергіївна 
Комітет мікрорайону Черевківка м. Слов'янська
20.  
Зонтов Олег В’ячеславович
Друкований засіб масової інформації «Газета оголошень»
21.  
Івченко Микола Прокопович
Комітет мікрорайону «Словажмаш»
м. Слов'янська
22.  
Кабанець Володимир Сергійович
Релігійна громада Всіх Святих парафії Донецької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Слов’янськ Донецької області
23.  
Касілов Віталій Дмитрович
Громадська організація «Громадський контроль»
24.  
Ковальова Валентина Володимирівна
Слов’янська міська організація товариства Червоного Христа України
25.  
Копач Євстафій Іванович
Слов’янське товариство політичних в’язнів і репресованих
26.  
Костирьова Віра Іванівна
Комітет мікрорайонів Семенівка і Високо-Іванівка м. Слов'янська
27.  
Крюков Віталій Геннадійович
Міська громадська організація «Слов'янське товариство інвалідів-візочників «Оберіг»
28.  
Кузнєцов Олександр Васильович
Міська громадська організація «Реабілітаційний центр дітей – інвалідів «Довіра»
29.  
Лебідь Леонід Єгорович
Слов’янська міська громадська організація Всеукраїнського об’єднання ветеранів
30.  
Левіт Анатолій Вікторович
Асоціація підприємців «Лето»по соціальному захисту населення та сприянню малому бізнесу
31.  
Леус Галина Іванівна
Комітет мікрорайону ЖЕУ-3 м. Слов'янська
32.  
Лисак Тетяна Костянтинівна
Донецька обласна організація Національної спілки краєзнавців України
33.  
Лях Вадим Михайлович
Слов’янська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “СОЮЗ МОЛОДІ РЕГІОНІВ України”
34.  
Медведєв Микола Михайлович
Комітет мікрорайону Центр – 1
м. Слов'янська
35.  
Омельчук Ляля Ярославівна
Громадська організація «Захист»
36.  
Остроушко Алла Давидівна
Комітет мікрорайону «Лимани»
м. Слов'янська
37.  
Панкратенко Надія Родіонівна
Комітет мікрорайону Ж/Д № 2
м. Слов'янська
38.  
Перог Анатолій Лук’янович
Міська громадська організація інвалідів і ветеранів спорту Спортивно-реабілітаційний клуб «Марафон»
39.  
Рогатинська Ганна Володимирівна
Об'єднання громадян «Громада співпраці утворення й духовного розвитку особистості»
40.  
Савенко Володимир Федорович
Слов’янське міське об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
41.  
Сбітнєв Володимир Іванович
Слов’янське відділення громадсько-політичного об’єднання “За єдність, злагоду та відродження”
42.  
Фіртич Лариса Миколаївна
Слов'янська міська асоціація громадських організацій інвалідів донецької обласної організації інвалідів всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
43.  
Храптович Сергій Анатолійович
Слов’янська міська в Донецькій області організація інвалідів всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»
44.  
Чернавіна Ольга Феліксовна
Газета «Слов'янська правда»
45.  
Шарун Лариса Павлівна
Слов’янське міжміське відділення Української спілки в’язнів – жертв нацизму
46.  
Шевченко Олександр Михайлович
Донецька обласна благодійна фундація «Шевченко»
47.  
Юньов Володимир Петрович
Громадська організація “СЛОВ’ЯНСЬКИЙ АВІАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ”
48.  
Ярова Лариса Іванівна
Громадська організація «Асоціація громадян з обмеженими фізичними можливостями «Паритет»

 


© 2005 - 2014 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на портал www.slavrada.gov.ua