Офіційний портал Слов’янської міської ради

Версія для друку

новини

Про підсумки роботи галузевої ради підприємців виробників керамічної продукції за 2010 рік і не тільки [21 марта 2011  15:50]

18 березня 2011 року під керівництвом першого заступника міського голови Кульматицького В.В. відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку малого підприємництва. У засіданні взяли участь представники Слов’янської ОДПІ, представники галузевої ради підприємців виробників керамічної продукції, приватні підприємці міста. 

На порядку денному засідання були питання щодо підсумків роботи галузевої ради підприємців виробників керамічної продукції за 2010 рік; заслухана інформація спеціалістів Слов’янської ОДПІ про місцеві податки та збори згідно нового Податкового кодексу; надані пропозиції щодо створення робочої групи з роз’яснення питань, що виникають у процесі ведення підприємницької діяльності. 

В ході дискусії з вищезазначених питань з певними пропозиціями виступили приватні підприємці. В результаті обговорення інформацію щодо підсумків роботи галузевої ради підприємців виробників керамічної продукції було прийнято до відома. 

Для роз’яснення питань, що виникають у процесі ведення підприємницької діяльності, членам Координаційної ради (приватним підприємцям) запропоновано створити бізнес– інкубатор з метою надання консультаційної допомоги підприємцям.


© 2005 - 2014 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на портал www.slavrada.gov.ua