Офіційний портал Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

Майже 3500 платників Слов‘янщини за 2012 рік звернулися за отриманням картки платника податків [30 января 2013  16:09]

Це дуже позитивний показник.. Протягом 2012 року Слов‘янською ОДПІ Донецької області ДПС у Державному реєстрі зареєстровано майже 3500 громадян, прийнято 324 повідомлення від громадян, які за релігійними переконаннями відмовляються від індифікаційного коду. 

Сьогодні реєстраційний номер картки платника (або ІНН) можна одержати у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування, а не тільки, як було раніше, за місцем проживання. Таку ж можливість матимуть платники для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів. 

Отримання картки платника податків за місцем офіційної реєстрації здійснюється протягом 5 днів. За ініціативами податкової служби, які викладені у наказі, що очікує своєї черги у Міністерстві юстиції, якщо громадянин бажає зареєструватися чи внести зміни до Державного реєстру у сервісних центрах податкової за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, це відбудеться протягом 10 днів, але в планах ДПС є скорочення цього терміну до 5 днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужній сервер. 

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю 
Слов‘янської ОДПІ Донецької області ДПС


© 2005 - 2014 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на портал www.slavrada.gov.ua