Офіційний портал Слов’янської міської ради

Версія для друку

Сторінка платника податків

Про результати роботи відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України за 2012 рік [16 января 2013  14:48]

Про результати роботи відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України за 2012 рік 

З метою попередження корупційних правопорушень підрозділом ВВБ у січні-грудні 2012 проведено 1364 заходів профілактичного характеру, у тому числі 1106 виступів, лекцій, у колективах працівників державної податкової служби та індивідуальних бесід з особами, схильними до корупційних дій. Для запровадження дієвого механізму зворотного зв’язку з громадськістю у засобах масової інформації опубліковано 73 статі з антикорупційної тематики і проведено 105 виступів по телебаченню та на радіоканалах. 

З метою недопущення прийому на роботу осіб з низькими морально-діловими якостями до ДПС у Донецькій області, співробітниками відділу внутрішньої безпеки проведено 2,7 тис. перевірок кандидатів, які призначаються на посади в органи державної податкової служби , призначення 5 особам не погоджено. 

Підрозділом ВВБ з метою з’ясування причин та умов, що сприяють вчиненню правопорушень проведено 145. службових розслідувань і перевірок, за результатами яких керівникам податкових органів направлено 40 подань для вжиття заходів реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 24 працівника, 10 держслужбовців звільнено. 

У рамках протидії злочинності, за матеріалами відділу внутрішньої безпеки відносно працівників органів ОДПС у Донецькій області та за фактами скоєння ними злочинів порушено 11 кримінальних справ. За результатами судового розгляду кримінальних справ у поточному році притягнуто до кримінальної відповідальності 3 особи. 

Керуючись основоположними принципами антикорупційної політики Президента України, Міністерство доходів та зборів України розробляє й впроваджує більш ефективну скоординовану практику протидії корупції та посадовим злочинам на нових концептуальних засадах. В основу протидії корупції і посадовим злочинам покладається не силовий вплив, а система превенцій – антикорупційних стандартів. 

Діє телефон лінії „Пульс податкової” (044) 284-00-07, за принципом зворотного зв’язку. На вказану телефонну лінію приймаються звернення громадян та платників податків щодо можливих протиправних дій посадових осіб податкової служби та за участі співробітників ВВБ проводиться перевірка такої інформації. Про результати перевірок та вжиті заходи ДПС обов’язково інформує заявників. 

Звертаюсь до всіх платників податків, якщо дії працівників податкової служби, їх законність, викликають навіть невеликі сумніви, з метою підвищення оперативності реагування на можливі порушення та зловживання з боку працівників податкової служби, пропонуємо негайно звертатись по телефону чергового відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України 8 (062) 257-64-46. 


Старший оперуповноважений ВВБ
при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України
підполковник податкової міліції                                                                                                       М.В.Агулов


© 2005 - 2014 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на портал www.slavrada.gov.ua