Офіційний портал Слов’янської міської ради

Версія для друку

Стратегічний план економічного розвитку міста Слов'янська до 2016 року

У рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність», за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та з ініціативи Слов’янської міської ради в особі Штепи Нелі Ігорівни та представників міськвиконкому проведена робота з розробки стратегічного плану економічного розвитку міста Слов’янська. 

Стратегічний план розроблено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2006 року № 1001 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції №224 від 29.07.2002 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування регіональних стратегій розвитку». 

Мета Стратегічного плану економічного розвитку м. Слов’янська полягає у вирішенні проблем місцевого економічного розвитку, підвищення конкурентоспроможності економіки, залучення інвестицій, підвищення якості життя мешканців міста. 

Стратегічний план спрямований на місцевий економічний розвиток як процес стратегічного партнерства влади, громади та бізнесу, який допомагає прискоренню зростання продуктивності місцевої економіки через стимулювання інвестицій у нові та існуючі підприємства, виробництво найбільшої кількості благ та створення максимальної кількості робочих місць за рахунок реалізації переваг конкурентоспроможності міста в порівнянні з іншими містами та регіонами України.

Стратегічний план економічного розвитку міста затверджений рішенням Слов’янської міської ради від 10.02.2012 № 2-XXIII-6.


© 2005 - 2014 Слов’янська міська рада // Використання матеріалів - тільки з посиланням на портал www.slavrada.gov.ua