FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Об’яви
Підписання Меморандуму [10 августа 2012  09:17]

26 квітня відбулося підписання Меморандуму між Міністерством охорони здоров’я України в особі віце-прем’єр-міністра України – міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової та провідними вітчизняними виробниками лікарських засобів. Українські фармацевти засвідчили підтримку ініціатив уряду, спрямованих на підвищення рівня життя українських громадян до європейських стандартів. У цьому контексті вони підтримали ухвалену 25.04.2012 на засіданні Кабінету Міністрів Постанову № 340 «Про проведення пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для хворих на гіпертонічну хворобу». 

Як засвідчено в документі, українські виробники лікарських засобів взяли на себе зобов’язання на період проведення пілотного проекту забезпечити виробництво якісних лікарських засобів у кількості, необхідній для потреб усіх хворих на гіпертонічну хворобу. Крім того, вони пообіцяли не підвищувати ціни на зазначені лікарські засоби та забезпечити на своїх підприємствах двомісячний запас медпрепаратів, на які поширюється реалізація проекту. 

Зі свого боку, МОЗ зобов’язалося залучати представників вітчизняних фармацевтичних компаній та громадських професійних фармацевтичних об’єднань до участі в підготовці урядових рішень та нормативних актів МОЗ з питань регулювання ринку фармацевтичної продукції, забезпечувати своєчасну реєстрацію медпрепаратів, а також оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, що закуповуються коштом державного та місцевих бюджетів. 

Таким чином, мешканці нашого міста зможуть в недалекому майбутньому отримувати лікарські засоби для лікування гіпертонічної хвороби за більш низькими цінами в аптеках міста. Для цього необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, отримати рецепт та за цим рецептом придбати ліки в аптеці.

Будьте здорові!


Переглядів:39Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика