FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Об’яви
Тиждень енергозбереження [21 сентября 2011  09:06]

Шановні мешканці міста!

З 3 по 8 жовтня 2011 року в Донецькій області проводиться Тиждень енергозбереження.

Основним джерелом енергії у світі є органічні види палива, запаси яких обмежені і за оцінками багатьох фахівців, можуть бути витрачені при сучасних інтенсивних методах видобутку за кілька десятків років. 

Поряд із пошуком нових джерел енергії глобальною проблемою стає визначення шляхів економії паливно-енергетичних ресурсів за всім ланцюжком-від видобутку палива до місць використання його потенційної енергії. Для України ця проблема ускладнюється критичними обставинами в економіці. Тому питання економії палива та енергії поставлено на найвищий рівень державної політики, що підтверджується Законом України «Про енергозбереження». Відповідно до цього закону «енергозбереження» варто розуміти як «діяльність (організаційну, наукову, практичну, інформаційну), яка спрямована на раціональне використання та ощадливу витрату первинної і перетвореної енергії та природних енергетичних ресурсів у національному господарстві та яка реалізується з використанням технічних, економічних і правових методів». 

Світова і вітчизняна практика показує, що в даний час найбільш дешевим і екологічно чистим «джерелом» енергії є енергозбереження. 

В існуючих умовах нам необхідно бути не тільки споживачами природи, але і її друзями!


Переглядів:41Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика