FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Об’яви
Бахмутський ярмарок [09 августа 2011  11:19]

Відділ торгівлі та сфери послуг Слов’янської міської ради повідомляє, що 3 вересня 2011 року в місті Артемівську проводитиметься традиційний Бахмутський ярмарок, відродження якого відбулось у 1999 році.
 
На ярмарку будуть представлені товари народного споживання, сільськогосподарська продукція, вироби майстрів народних промислів, різноманітна культурно-розважальна програма. В ході ярмарку планується проведення виставки та презентації як продукції підприємств міської переробної промисловості, так і товаровиробників Донецької області та інших регіонів. 

Місце проведення ярмарку - бульвар Металургів (біля Артемівського міського народного Дому). Заїзд на територію ярмарки з 2 по 3 вересня (до 7-00 години). Початок роботи ярмарки - 8-00. Офіційне відкриття - 9-00. 

У заявці на участь у ярмарку необхідно вказати: повне найменування підприємства, П.І.Б. керівника, поштові реквізити, телефони, асортимент товарів по групам, необхідну довжину торгового місця по фасаду та площу, устаткування торгового місця (намет, столик, машина, інше), необхідність підключення електроенергії. Торговельне місце повинне бути барвисто оформлено, мати вивіску з позначенням суб’єкта господарювання. 

Участь у ярмарку безкоштовна. 

Заявки направляти на адресу: 84500 м. Артемівськ, вул. Артема, 44, відділ торгівлі, громадського харчування, побутових та платних послуг Артемівської міської ради, телефон: (0627) 44-02-30, 44-02-04, електронна адреса: torg@агtеmrada.gov.ua

У разі зацікавленості просимо до 19 серпня п.р. проінформувати відділ торгівлі та сфери послуг Слов’янської міської ради за електронною адресою: torg@slavrada.gov.ua про участь у ярмарку за формою:
№ з/п
 
Найменування підприємств
(вид|вид| діяльності)
 
П.І.Б. керівника
 
Телефон/
факс, електронна адреса
 
Групи
товарів


Переглядів:22Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика