FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту [20 апреля 2011  08:58]

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
«Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Розробник – фінансове управління Слов’янської міської ради.

Проект регуляторного акту передбачає встановлення на території міста Слов’янська місцевого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 

Обґрунтуванням встановлення податку є прийняття 02.12.2010р. Податкового кодексу України, згідно якого місцеві ради обов’язково установлюють податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 

Проект регуляторного акту «Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на сайті www.slavrada.gov.ua та в наступному номері рекламно-інформаційного щотижневика «Газета объявлений». 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. 

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі за адресою: 84122, Фінансове управління Слов’янської міської ради, площа Жовтневої Революції, 2 , м.Слов’янськ, Донецька область.


Переглядів:20Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика