FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Об’яви
Інформація про прискорений перегляд регуляторних актів [22 марта 2011  16:27]

На виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», відповідно до Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 13.01.2011 № 2 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування та організації діяльності робочих комісій з питань прискореного перегляду регуляторних актів та Методичних рекомендацій щодо проведення аналізу регуляторних актів» розпорядженням міського голови від 17.01.2011 № 27-р «Про створення робочої комісії з питання прискореного перегляду регуляторних актів» була створена робоча комісія. 

Протягом лютого робочою комісією опрацьовано 462 нормативно - правових акти (рішення виконкому та міської ради). У відповідності до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” визначено 28 діючих регуляторних актів. У ході засідань проаналізовані всі регуляторні акти, прийняті міською радою та виконавчим комітетом, на відповідність їх принципам державної регуляторної політики та підготовлено відповідні експертні висновки. На підставі висновків робочої комісії складені переліки регуляторних актів: 

1. Перелік №1 - регуляторні акти, що відповідають принципам державної регуляторної політики. До цього переліку увійшло 6 регуляторних актів (з них: 4 рішення Слов’янської міської ради та 2 рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради) 

2. Перелік №2 - регуляторні акти, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують до них внесення змін. До цього переліку увійшло 15 регуляторних актів (з них: 6 рішень Слов’янської міської ради та 9 рішень виконавчого комітету Слов’янської міської ради) 

3. Перелік №3 - регуляторні акти, що не відповідають принципам державної регуляторної політики та потребують визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування. До цього переліку увійшло 7 регуляторних актів (з них: 2 рішення Слов’янської міської ради та 5 рішень виконавчого комітету Слов’янської міської ради) 

4. Стисле обґрунтування включення кожного регуляторного акта до переліків, зазначених у пунктах (1-3).


Переглядів:21Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика