FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Об’яви
Чемпіонат з кулінарного мистецтва [02 ноября 2010  17:09]

Відділ торгівлі та сфери послуг Слов’янської міської ради доводить до відома суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері готельного і ресторанного бізнесу, наступну інформацію: 

25-27 листопада 2010 року в м. Донецьк у Виставковому Центрі “Експо-Донбас” (вул. Челюскінців, 189-в) у рамках спеціалізованої виставки “Готельний та ресторанний бізнес” відбудеться Відкритий Міжнародний Чемпіонат з кулінарного мистецтва (далі –Чемпіонат). 

Організаторами Чемпіонату виступають Донецька торгово-промислова палата, Асоціація кулінарів Донбасу, консалтингова компанія “Кулінар - сервіс” за підтримки Донецької облдержадміністрації. 

У програмі Чемпіонату будуть проведені кулінарні майстер-класи, спеціалізовані семінари, конференції, які допоможуть підприємствам готельного і ресторанного бізнесу підвищити якість обслуговування та будуть сприяти впровадженню сучасних технологій і інновацій. 

Учасники кулінарного чемпіонату мають можливість вивчити нові технології кулінарного мистецтва, удосконалити професійні навички та прийоми кулінарної майстерності. 

Офіційна церемонія відкриття відбудеться 25 листопада об 11-00 годині. 

Більш детальну інформацію щодо умов участі можливо отримати в оргкомітеті чемпіонату: тел./факс (062) 387-80-46, 387-80-53; www.cci.donbass.com; 

E-mail: expo@dtpp.donetsk.ua, контактні особи: Майков Антон, Збицький Микола. 

Про наміри фахівців взяти участь у Чемпіонаті та навчальних програмах просимо Вас проінформувати відділ торгівлі та сфери послуг Слов’янської міської ради за телефонами 3-51-54, 3-63-04 або за електронною адресою: torg@slavrada.gov.ua

Завантажити розклад чемпіоната


Переглядів:21Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика