FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
23 червня - День державної служби [20 июня 2011  14:31]

Шановні колеги!
Сердечно вітаю вас із Днем державної служби!

Узявши все найкраще зі світового досвіду, стоячи міцно на засадах національних традицій і особливостей, державна служба на сьогодні є цілком розвиненою державною інституцією, без якої неможливий поступальний розвиток України. 

Наша країна в ході становлення своєї державності розв'язує багато складних завдань, одне з яких – формування ефективної системи державного управління, що має стати мобільною, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. 

Державні службовці України демонструють високий професіоналізм, компетентність, ініціативність, відданість справі і тим самим сприяють роз'вязанню завдань соціально-економічного розвитку, поліпшенню життя громадян. Від рівня нашої відповідальності сьогодні залежать і жвавість суспільних процесів, і вагомість результатів, а головним правилом чиновника має стати гасло: «Дорожити часом, служити народу». 

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у нашій важливій і відповідальній справі. Міцного вам здоров'я, щастя, нових звершень, миру і злагоди!
Зі святом Вас!

З повагою

Начальник Управління державної служби
Головдержслужби України в Донецькій області                                                                      О.Єгорченкова


Переглядів:44Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика