FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
Спорт для всіх - спільна турбота [28 марта 2011  12:54]

Саме під цим гаслом щороку, з 01 по 30 квітня проводиться Всеукраїнський місячник ”Спорт для всіх-спільна турбота”. 

Під час місячника понад 1 мільйон активістів і небайдужих людей всієї України об’єднаються однією ідеєю і відремонтують та облаштують тисячі спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку. 

Головне завдання місячника – проведення благоустрою діючих майданчиків. Для цієї роботи не потрібно значних коштів. Необхідно, щоб кожен проявив бажання та ініціативу. 

Закликаємо до цієї роботи підключитися всі трудові, учнівські колективи, фахівців, які проводять фізкультурно-оздоровчу роботу, та всіх тих для кого спорт не є «просто пустим словом» . Навіть незначна фінансова підтримка з Вашого боку стане відчутною при фарбуванні футбольних воріт, облаштуванні спортивних майданчиків. 

Місячник під гаслом “Спорт для всіх – спільна турбота” передбачає залучення усіх верств населення до піклування про підростаюче покоління шляхом наведення порядку на спортивних об’єктах, а також в місцях масового відпочинку населення, де влітку можна позмагатись в рухливих та спортивних іграх на свіжому повітрі. 

Пропонуємо усім активно і дружно долучитися до проведення місячника “Спорт для всіх – спільна турбота” в м.м. Слов’янськ, Святогірськ, Миколаївка та зробити свій вклад у здорове майбутнє всієї України, і нехай спорт буде завжди нашою спільною турботою.

З повагою до Вас,
Колектив відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту 
Слов’янської міської ради


Переглядів:47Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика