FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
Про використання навчально-програмної документації [11 июля 2009  10:34]

Управління праці і соціального захисту населення з метою забезпечення реалізації вимог нормативно-правових документів та розпорядчих актів повідомляє. 

Професійне навчання кадрів на виробництві є необхідною умовою забезпечення підприємств кваліфікованою робочою силою, підвищення її професійного рівня відповідно до вимог виробництва чи сфери послуг. 

Одним із факторів, від якого в значній мірі залежить якість професійного навчання, є належний рівень кваліфікації працівників, які організовують і здійснюють цю роботу. 

Основні недоліки в роботі підприємств щодо професійного навчання кадрів на виробництві є результатом незнання відповідними працівниками вимог нормативно-правових актів, відсутність у працівників, які проводять заняття з професійно-теоретичного та професійно-практичного навчання, базової педагогічної освіти. 

Відповідно до Положення про професійне навчання кадрів на виробництві, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 26.03.2001 №127/151, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.04.2001 за №315/5506, а також Положення про організацію навчально-виробничого процесу на виробництві, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти і науки України 17.01.2007 за №32/13299, працівники, які здійснюють професійно-технічне навчання робітників на виробництві та не мають педагогічної освіти, повинні пройти навчання з основ психології, виробничої педагогіки, особливостей навчання дорослих. 

З метою забезпечення реалізації вимог означених нормативно-правових документів та розпорядчих актів повідомляємо, що проведення курсів підвищення кваліфікації працівників, які залучаються до організації та проведення професійного навчання кадрів на виробництві, зокрема з питань організації навчання працівників, проведення навчального процесу на виробництві, основ педагогіки та методики навчання, здійснює Державний заклад «Дніпропетровський інститут професійного розвитку і освіти» Міністерства праці та соціальної політики України (49000, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 71), контактні телефони: (056)745-14-61, 791-10-53, електронна адреса: ditor@a-teleport.com). 

Інститут здійснює підвищення кваліфікації як з відривом так і без відриву від виробництва в будь-якому регіоні країни. 

Доводимо зазначену інформацію до підприємств, установ, організацій, які здійснюють професійно-технічне навчання робітників на виробництві.


Переглядів:33Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика