Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Слов'янськ вітає своїх спортсменів [22 апреля 2009  08:09]

З 13 по 16 квітня в м.Херсон відбулися V літні юнацькі спортивні ігри України з вільної боротьби. В змаганнях прийняли участь 28 команд – 429 спортсменів з різних куточків України.

В складі збірної команди Донецької області приймали участь 5 вихованців комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа».

У ваговій категорії 56 кг І місце виборола Плеханова Альбіна (Училище олімпійського резерву ім. С.Бубки. м.Донецьк).

ІІІ місце посіли:
- у ваговій категорії 40 кг – Затолокіна Альона (ЗОШ № 9);
- у ваговій категорії 42 кг – Волошанович Олександр (ЗОШ № 9);
- у ваговій категорії 63 кг – Сазанський Олег (ЗОШ № 9).

Переможці V літніх юнацьких спортивних ігор вибороли право змагатися на чемпіонаті Європи, що відбудеться в Сербії.
Тренер – Чурай Микола Миколайович.

Також 18.04.2009 в м.Донецьку відбувся чемпіонат області з рукопашного бою. Вдало виступила збірна команда м.Слов’янська, яка в загальному заліку посіла ІІ місце, пропустивши вперед лише збірну м.Донецьк. В особистому заліку спортсмени вибороли наступні міста: