FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету [16 апреля 2009  08:30]

На засіданні виконавчого комітету, що відбулось 15 квітня, розглядались питання щодо підготовки місць масового відпочинку, роботи підприємств торгівлі і Програми збереження історико-культурної спадщини. 

Заслухавши доклад заступника начальника УЖКГ Олега Марченка, виконавчий комітет затвердив заходи щодо підготовки місць масового відпочинку до літнього сезону і склад комісії з контролю за їх організацією та підготовкою. 

Про роботу підприємств торгівлі і ресторанного господарства розповіла начальник відділу торгівлі і сфери послуг Юлія Коломієць. Вона повідомила, що мешканців Слов’янська обслуговують 883 підприємства торгівлі і ресторанного господарства (25 з них відкрилися у 2008 році). Аналіз їх фінансово-господарської діяльності показав фінансовий результат - прибуток в сумі 1492 тис.грн. В 2008 році надійшло 32 скарги громадян, пов'язаних з порушеннями режиму роботи, правил торгівлі в магазинах та ін., по кожній скарзі вжиті дієві заходи. 

Юлія Коломієць позначила проблемні питання: несанкціонована торгівля в різних районах міста, прийом склотари на вулицях; неузгоджене з виконкомом міської ради розміщення суб'єктами господарювання на вулицях міста і в підприємствах торгівлі ігрових автоматів. Виконавчий комітет прийняв доповідь до уваги і доручив, зокрема, податковій інспекції посилити роботу з виявлення фактів розміщення ігрових автоматів без отримання торгових патентів, а міському відділу внутрішніх справ вжити заходи щодо ліквідації місць стихійної торгівлі, несанкціонованих пунктів прийому склотари. 

Начальник відділу курортної сфери і туризму Алла Матвієнко доповіла про хід виконання «Програми збереження історико-культурної спадщини і створення загальнодержавного цілорічного курортно-рекреаційного і туристичного центру «Святогір’є» на 2004-2010 роки». Відзначивши позитивні результати - неухильне збільшення кількості туристів і об'ємів наданих їм послуг, удосконалення матеріально-технічної бази туристичних підприємств, зокрема, готелів, поліпшення умов оздоровлення і відпочинку в санаторно-курортних установах, - виконавчий комітет затвердив заходи щодо виконання Програми у 2009 році.


Переглядів:34Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика