FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
За підсумками роботи 2008 року Слов’янськ посів ІІІ місце в області [15 апреля 2009  15:21]

14.04.2009 в Донецькій обласній адміністрації відбулося розширене засідання координаційного комітету облдержадміністрації з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в Донецькій області, в якому прийняла участь делегація фізкультурно-спортивної громадськості м. Слов’янськ на чолі з начальником відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Дерев’янко Т.В. До складу делегації увійшли директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, тренери з видів спорту, спеціалісти у галузі фізичної культури та спорту. 

На порядку денному колегії розглядалися актуальні та нагальні питання щодо подальшого розвитку фізичної культури як в цілому по Донецькій області, так і окремо по містах та районах. Не залишилось без уваги і найбільш знаменна у цьому році спортивна подія європейського масштабу, що пройде на теренах Донецькій області – чемпіонат Європи з футболу серед юнаків до 19 років. 

Після жвавого, бурхливого та продуктивного розгляду спортивною громадськістю області актуальних та нагальних питань у сфері фізичної культури і спорту заступник голови координаційного комітету – начальник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької ОДА Кірбаба Віктор Іванович перейшов до нагородження фізкультурно-спортивних організацій міст та районів області за підсумками виконання у 2008 році заходів програми розвитку фізичної культури та спорту в Донецькій області. 

Так було відзначено, що за підсумками оцінки роботи у 2008 році м. Слов’янськ у загальному заліку серед міст ІІ-ї групи посів ІІІ місце. Слід зазначити що загальна оцінка складалася з багатьох критеріїв, як-то розвиток та збереження матеріально-спортивної бази, участь у змаганнях різних рівнів, проведення змагань в місті серед різних верств населення, розвиток та збереження кадрового складу, фінансове забезпечення, тощо. 

Під час нагородження м.Слов’янськ Кірбаба В.І. звернув увагу на такі аспекти спортивної діяльності в нашому місті, що проводяться на високому професійному рівні: організація фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян (ІІ місце в області) і організація фізкульурно-реабілітаційної роботи серед інвалідів та дітей соціально-незахищеної категорії (І місце в області). 

За підсумками роботи 2008 року Слов’янськ посів почесне ІІІ місце, і це дає неабиякий стимул колективу відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту разом зі спортивною громадськістю нашого міста гідно і сумлінно працювати у 2009 році.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту


Переглядів:34Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика