FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
7 квітня – Всесвітній День здоров'я [07 апреля 2009  15:10]

Сьогодні ми чесно визнаємо той факт, що рівень оздоровчої активності в повсякденній нашій діяльності ще далекий від бажаного. Фізична пасивність характерна для більшості мешканців Європи і України незалежно від віку і статі. Все це на фоні проблем екології, рівня життя, медичного і соціального захисту і загострює високий рівень захворюваності населення. Особливе хвилювання викликають явні відхилення у фізичному розвитку і стані здоров'я дітей і людей працездатного віку. За тривалістю життя Україна посідає майже 100 місце в світі! Хто винен? А винні в цьому, перш за все, ми самі! Перш за все наша абсолютна байдужість до власного здоров'я і лінь відносно роботи над собою. 

Здоровий спосіб життя ще не став частиною нашого менталітету, як це є в багатьох цивілізованих націях світу. Пригадайте, коли Ви останній раз виходили на спортивний майданчик або вдома виконували вправи ранкової гімнастики? Чи привчаєте Ви до цього своїх дітей, онуків, близьких людей? З давніх часів відома мудрість: «Рух здатний замінити будь-які ліки, але всі ліки світу не здатні замінити лікувальну дію руху!» 

Якщо Ви все-таки вирішили поліпшити своє здоров'я, підвищити свій життєвий тонус, досягти в житті певних успіхів, кращий помічник в цьому – фізична культура і спорт. Він буде підштовхувати Вас до справжніх дій. 

Спорт не просто стимулятор життєвої енергії, він дає можливість бути більш доброю і оптимістично налаштованою людиною. Для цього спробуйте хоча би 2 рази на тиждень приділити своєму здоров'ю 1–1,5 години, і Ви будете в прекрасній формі. І не важливо скільки Вам років і якої Ви статі – спорт підкорює всіх! 

Запрошуємо всіх мешканців і гостей територіальної громади Слов’янська до занять фізичною культурою і спортом. Можливо, ставши частиною Всесвітнього руху за здорове спосіб життя, фізична культура і спорт стануть для Вас повсякденним і приємним заняттям. 

Наприкінці, хочеться сказати переконливими словами Е. Стенлі: «Ті, хто вважає, що в них немає часу на заняття фізичною культурою, рано чи пізно знайдуть час на лікування захворювань».

З повагою до Вас,
колектив відділу у справах сім'ї молоді, фізичної культури і спорту
Слов'янської міської ради


Переглядів:35Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика