FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
2009 рік – Рік молоді в Україні [06 апреля 2009  16:05]

Указом Президента України від 03 липня 2008 р. № 616 2009 рік оголошено Роком молоді в Україні, що є логічним продовженням після Року дитини і Року сім'ї які були оголошені в 2007 і 2008 роках. Це чудова нагода, щоб привернути увагу політиків, громадськості, ЗМІ, представників бізнесу і влади, а також всього населення до тем сім'ї, дітей, а зараз і молоді. 

Відзначення Року молоді вселяє надію та упевненість в сьогодення та майбутнє. 

Молодість - це постійний та невпинний рух до вдосконалення, до гармонії та справедливості. Наше місто справедливо пишається своєю молоддю: юні музиканти, художники, вокалісти, танцюристи, спортсмени, відмінники навчання своїми здобутками створюють славу рідному місту та Україні, але й що найголовніше – вони створюють своє майбутнє. 

Рік молоді дуже актуальний для міста Слов’янськ, адже незважаючи на досить солідний історичний вік – 364 роки; багате, славне, сповнене перемогами і злетами минуле – сьогодні наше місто молоде і місто молодих. 

Сьогодні молодь у віці до 35 років – це понад 59 тисяч людей, що складає близько 42 % від всього населення міста: це армія школярів, учнівської та студентської молоді; молодих підприємців і працівників різних сфер виробництва, торгівлі, послуг, закладів освіти, культури, медицини тощо. 

Зараз, в такі непрості часи, будується незалежна і демократична Україна, і саме зараз у молодих людей - юнаків і дівчат, формується життєва думка і громадянська позиція, і саме від молоді, її натхнення, наполегливості і бажання у навчанні, у роботі, у громадському і суспільному житті сьогодні залежить подальше майбутнє України. 

Не має сумнівів в тому, що слов’янська молодь – це освічені, сповнені передових ідей, готові самостійно творити своє життя люди. Вони здатні прийняти на себе відповідальність за майбутнє нашого міста і всієї країни; вони зможуть піднести культуру й науку на якісно новий рівень; вони змусять прогресувати економіку і вони забезпечать Україні гідне місце світі. 

Слов’янською міською радою проводяться відповідні заходи по підтримці молоді. Рішенням міської ради від 28.11.2008 № 109-ХХХ-5 затверджено міську комплексну програми «Молодь. Сім’я. Діти.» на 2008-2012 роки, рішенням виконавчого комітету від 25.12.2008 № 989 затвердженні заходи щодо проведення у 2009 році в м. Слов’янську Року молоді 

В січні 2009 року 2 проекти розроблені молодими людьми направлені для участі Всеукраїнському конкурсі на здобуття грантів Президента України для талановитої та обдарованої молоді; 5 проектів розроблених молодіжними громадськими організаціями стосовно реалізації сімейної, дитячої та молодіжної політики, направлені для участі у обласному конкурсі проектів програм. 

Крім того у планах на 2009 рік в місті планується провести:

 • ХIV відкритий регіональний фестиваль "Студентська весна" – квітень
 • Міжнародний турнір зі спортивних танців «Кубок Святогір’я» - квітень
 • VIII відкритий конкурс-фестиваль дитячої та юнацької естрадної творчості «Forte music» - квітень
 • VII регіональний фестиваль дитячого театрального мистецтва “7 этаж собирает друзей” – травень
 • ІV регіональний фестиваль молодіжної андерграундової культури "Street Hoppers" – червень
 • ХІІІ міський кубок з футболу серед дворових та вуличних команд – серпень;
 • VІ міжнародний легкоатлетичний турнір «Зустріч друзів» - вересень;
 • Фестиваль спортивного танцю «Золотий кубок» - жовтень;
 • VІ міжнародний турнір з вільної боротьби «Торські ігри» - листопад;
 • Відкритий чемпіонат з брейк-дансу «The crackjack» - листопад
 • та багато інших молодіжних і спортивних заходів. 

03 квітня 2009 року в м. Донецьку відбулося урочисте відкриття Року молоді В Донецькій області. Молодь м.Слов’янська, з числа учнівської, студентської молоді, представників громадських організацій прийняли участь у цьому заході. 

Слов’янська міська рада готова і надалі активно підтримувати молодих людей, створювати необхідні умови для їх всебічного духовного, культурного та фізичного розвитку. 

Ми високо цінуємо ініціативи нашої молоді, і зі свого боку прикладемо максимум зусиль щоб зробити все можливе для того, щоб кожна молода людина змогла повною мірою реалізувати себе, не залишаючи Слов’янської землі, а навпаки, всією своєю діяльністю принести якомога більше користі своїй малій батьківщині. 

Ми віримо у нашу молодь, у її сили, і нам хочеться бачити вас, шановні діти та молоді люди, здоровими, цілеспрямованими, перспективними, щасливими і завжди молодими!

З повагою,
колектив відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту
Слов’янської міської ради


Переглядів:34Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика