Зайнятість
Почесні громадяни

Новини
Спортивні перемоги слов'янців 1-5 квітня [06 апреля 2009  16:00]

З 01 по 03 квітня в м. Одеса відбувся Чемпіонат України з армспорту серед юніорів 1988 року народження та молодших. У ваговій категорії 60 кг (на лівій руці) ІІІ місце виборола спортсменка м.Слов’янськ Яцена Олександра

Тренер Медвєдєва Олександра

5 квітня в м.Макіївка відбувся чемпіонат Донецької області з бігу по шосе. Слов’янськ був представлений спортсменами спортивно-реабілітаційного клубу «Марафон». Так І місце на дистанції 6 км у віковій групі понад 70 років посів Хрустальов Борис, у віковій групі 60 років першим став Гавриш Володимир

Серед юнаків у віці 15-16 років ІІ та ІІІ місця посіли Квітницький Олексій та Губарь Олексій відповідно.

На дистанції 15 км у віковій групі 55-60 років ІІІ місце посів Перог Анатолій

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітає переможців і призерів змагань!

Переглядів:35Версія для друкуНадіслати