FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Новини
На сесії міської ради: прийняті нові програми і внесені зміни до діючих [02 марта 2009  11:40]

На черговій сесії міської ради, що відбулася 27 лютого, було розглянуто 84 питання, 57 з яких - земельного характеру. 

Депутати затвердили План використання коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища і Програму спільних дій із забезпечення екологічної безпеки територіальної громади Слов'янської міської ради на 2009 рік. А також ухвалили рішення посилити контроль за дотриманням законодавства про охорону навколишнього середовища. 

Затверджена Програма зміцнення матеріально-технічної бази комунальної установи «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м.Слов’янська» на 2009-2012 роки і Програма ліквідації наслідків підтоплення території м.Слов’янська на 2009-2010 роки і на період до 2018 року». 

Внесені зміни до міського бюджету на 2009 рік, а також зміни до рішення міської ради, що стосуються наступних міських програм: модернізації ліфтового парку, освітлення вулиць, реконструкції освітлення житлових будинків, попередження і реакції на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, розвитку земельних відносин й охорони земель. 

Сесія затвердила підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку на 2008 рік і Програми розвитку малого підприємництва на 2007-2008 роки. Й прийняла відповідні програми на поточний рік.


Переглядів:34Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика