FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Майже 3500 платників Слов‘янщини за 2012 рік звернулися за отриманням картки платника податків [30 января 2013  16:09]

Це дуже позитивний показник.. Протягом 2012 року Слов‘янською ОДПІ Донецької області ДПС у Державному реєстрі зареєстровано майже 3500 громадян, прийнято 324 повідомлення від громадян, які за релігійними переконаннями відмовляються від індифікаційного коду. 

Сьогодні реєстраційний номер картки платника (або ІНН) можна одержати у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування, а не тільки, як було раніше, за місцем проживання. Таку ж можливість матимуть платники для повторного отримання картки (наприклад, за умов її втрати), внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків або отримання з нього даних про суми виплачених доходів. 

Отримання картки платника податків за місцем офіційної реєстрації здійснюється протягом 5 днів. За ініціативами податкової служби, які викладені у наказі, що очікує своєї черги у Міністерстві юстиції, якщо громадянин бажає зареєструватися чи внести зміни до Державного реєстру у сервісних центрах податкової за місцем роботи чи іншого об’єкта оподаткування, це відбудеться протягом 10 днів, але в планах ДПС є скорочення цього терміну до 5 днів. Для цього вже створені усі технічні можливості: вдосконалене програмне забезпечення, працює новий потужній сервер. 

Фахівці податкової служби нагадують, що за бажанням платника орган ДПС може проставити у паспорт громадянина України відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю 
Слов‘янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:26Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика