FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Зарплата народу - податки в бюджет [28 января 2013  17:17]

Одним з найважливіших питань, які на сьогоднішній день потребують невідкладного вирішення є ліквідація боргів по заробітній платі, упередження порушень законодавства щодо розміру заробітної плати, термінів її виплати, підвищення рівня середньої зарплати, соціальний захист громадян, залучення усіх без винятку платників до декларування одержаних доходів і сплати податків з таких доходів. 

З давніх часів Донеччина була краєм трударів та лідером у різноманітних галузях на державному рівні, а тому наше завдання - підтримка партнерських відносин з суб’єктами господарювання, мінімальне втручання в діяльність тих, хто є сумлінним платником податків та добросовісно виконує всі свої зобов’язання, дотримуючись букви закону. Щодо таких платників податків скорочено кількість перевірок, щоб зайвий раз не втручатися в їхню роботу. Податкова, в першу чергу, має захистити право людей на працю та достойну заробітну плату. 

Протягом всього 2012 року працівники Слов’янської ОДПІ проводять співбесіди з керівниками підприємств з роз’яснення законодавства щодо виплати заробітної плати, її підвищення рівня утримання та перерахування до бюджету податку з доходів фізичних осіб та відповідальності за порушення чинного законодавства. Керівників підприємств-боржників постійно запрошують на засідання комісій з питань погашення заборгованості по зарплаті. 

За 2012 рік 26 підприємств Слов’янська та Красного Лиману погасили майже 23 млн. грн. За рахунок погашення підприємствами заборгованості по заробітній платі до місцевого бюджету надійшло 3 млн.грн. податку з доходів фізичних осіб. 

Цього вдалося досягти за рахунок роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників, участі представників податкових органів у роботі комісій при органах місцевого самоврядування з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю 
Слов‘янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:18Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика