FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Слов'янська податкова звітує про позитивні результати роботи за 2012 рік [16 января 2013  16:38]

За 2012 рік слов'янськими податківцями мобілізовано: 

  • до Зведеного бюджету України - 523млн. гривень., що становить 103 відсотка від планового завдання (порівняно з 2011 роком надходження збільшились майже на 100 млн.грн. або на 23,6 відсотка). 
  • до Державного бюджету України податківцями зібрано – 176 млн. грн., що на 57 млн. гривень більше ніж за минулий рік. 
  • до місцевих бюджетів забезпечено надходження в сумі 347 млн. гривень, приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року в сумі складає 43,0 млн. гривень, у тому числі по податку з доходів фізичних осіб надійшло 252 млн.гривень, що перевищує надходження 2011 року на 27 млн.гривень. 

Для успішного втілення стратегічних завдань на 2012 рік та досягнення позитивних результатів по всіх напрямках роботи Слов'янська ОДПІ проводить певну роботу. 

Пріоритетними напрямками роботи інспекції на 2013 році є: проведення інформування платників податків через веб-сайт Слов'янської ОДПІ та ЗМІ з питань застосування норм Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів, продовжити роботу по вдосконаленню Центру обслуговування платників податків Слов'янської ОДПІ. 

Збільшення надходжень податків і зборів до бюджетів усіх рівнів є результатом злагодженої роботи усього колективу Слов‘янської ОДПІ, а також встановлення між податковим органом і платниками податків партнерських взаємин, заснованих на взаєморозумінні і довірі. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Слов‘янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:28Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика