FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Автоматичний режим звітів без податківців [03 января 2013  15:30]

Державна податкова служба України вводить нові технології, які допоможуть заощадити час та кошти, як інспекторам, так і бізнесменам. Підприємці, що працюють з касовими апаратами, у 2013 році звітуватимуть в автоматичному режимі. Це стане можливо завдяки касовим апаратам з електронною контрольною стрічкою. 

У свою чергу, електронна звітність дає можливість дистанційного контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки в готівковій формі. 

Використання електронної касової стрічки приведе до значного скорочення кількості перевірок платників, оскільки їм передуватиме аналітична робота 

У разі успішної імплементації нової системи, перевірки касової дисципліни проводитимуться тільки під час надходження інформації про факти конкретних порушень від громадян, правоохоронних органів і на підставі аналізу, проведеного органами податкової служби. 

При цьому підприємців, які не зуміють розібратися з новою технікою карати не будуть. 

Підприємцям дадуть час звикнути до роботи в нових умовах. До 1 липня 2013 року штрафні санкції за помилки, допущені при освоєнні нової технології, застосовуватися не будуть. Відповідальність за неподання такої звітності в електронному вигляді наступає з 01 липня 2013 р.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю 
Слов‘янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:12Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика