FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Заступник начальника Слов’янської ОДПІ Олексій Бірюков виступив на Міжнародній конференції [26 ноября 2012  17:07]

Минулого тижня заступник начальника Слов’янської ОДПІ кандидат економічних наук Олексій Бірюков виступив перед науковцями п’яти країн під час ХII Міжнародної науково-практичної конференції за темою: «Стан і проблеми оподаткування в умовах економічних перетворень». Конференція була організована Державною податковою службою у Донецькій області спільно з Донецьким національним університетом економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за підтримки Державної податкової служби України, Федерації професійних бухгалтерів і аудіторів України (ФПБАУ) та за сприяння Донецької обласної державної адміністрації . 

Тема виступу Олексія Бірюкова - «Підвищення ефективності функціонування податкової системи України в процесі інтеграції до Європейського Союзу» . 

Основним акцентом виступу являється те, що процес інтеграції України до Європейського Союзу, крім соціальних, політичних та макроекономічних факторів, має враховувати фінансові аспекти, що впливають на загальне економічне середовище України. Як основний фінансовий аспект у цьому плані можна розглядати ефективність функціонування податкової системи України. Саме таке поняття, як ефективність фінансової сфери взагалі і податкової зокрема, є індикатором рівня добробуту будь-якої країни. Цей індикатор необов'язково відображає стан системи на даний період, він показує загальну тенденцію в часі та є результатом (наслідком) дій та рішень з боку суб'єктів державного управління. 

Але діючі норми податкового законодавства ще потребують корегувань, щоб відповідати потребам економіки та збалансування інтересів держави та бізнесу. Це і стало основною темою дискусії під час конференції.
За результатами конференції буде розроблено пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:13Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика