FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
З 1 січня 2013 року запроваджується податок на нерухоме майно  [26 ноября 2012  17:04]

До платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, належать власники об'єктів житлової нерухомості фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти. 

Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової нерухомості, а саме: будівлі, віднесені згідно з нормативно-правовим полем до житлового фонду, дачні та садові будинки. 

Базою оподаткування є житлова площа об'єкта житлової нерухомості . 

Квартира площею до 120 м2 , житловий будинок площею до 250 м2, садовий або дачний будинок, об’єкт житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей – не оподатковуються. 

Ставки податку на нерухоме майно встановлюються сільською, селищною або міською радою в таких розмірах за 1 м2 житлової площі об'єкта житлової нерухомості:
• для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 м2, ставки податку не можуть перевищувати 1 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року;
• для квартир, житлова площа яких перевищує 240 м2, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 м2, ставка податку становить 2,7 % розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. 

Податок обчислюють органи державної податкової служби (з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб) та до 1 липня звітного року надсилають платникам податку податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, а також платіжні реквізити. 

Сплатити цей податок фізичні особи повинні протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:14Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика