FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, звітність та відповідальність [22 ноября 2012  14:24]

Платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування, які реалізують в оптово-роздрібній торгівельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво. 

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є податком з обороту реалізованого товару і нараховується та сплачується платниками збору на всіх етапах реалізації алкогольних напоїв та пива, виходячи з такого обороту. Ставка збору становить півтора відсотка від об’єкта оподаткування. 

Суб’єкти підприємницької діяльності самостійно обчислюють суму збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, складають та подають розрахунок до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням за формою, затвердженою наказом № 671 від 01.12.2009р. Міністерства фінансів України. 

Податкове зобов’язання, самостійно визначене платником збору у розрахунку, вважається узгодженим з дня подання такого розрахунку. Платник збору зобов’язаний сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену поданому ним розрахунку, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання такого розрахунку. 

Розрахунок подається платником збору органові державної податкової служби за місцем перебування на податковому обліку щомісяця протягом 20 календарних днів, наступних останнім календарним днем звітного місяця. Якщо останній день строку подання розрахунку припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим операційним (банківським) днем. 

Неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нарахувати та сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року була застосована штрафна санкція за таке порушення, - тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання розрахунку. 

Отже, платники збору на розвиток виноградарства садівництва і хмелярства щомісячно подають розрахунок до податкових органів, в тому числі у випадку відсутності у суб’єкта підприємницької діяльності у звітному місяці факту реалізації в оптово-роздрібній торгівельній мережі громадського харчування алкогольних напоїв та пива, тобто незалежно від наявності у платника об’єкта оподаткування. 

Платники єдиного податку – фізичні особи не мають права торгувати не лише підакцизними, а й усіма пально-мастильними матеріалами. Тобто у разі оптової чи роздрібної торгівлі лікеро-горілчаними та тютюновими виробами, пально-мастильними матеріалами фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності не може перебувати на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності і бути платником єдиного податку. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:14Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика