FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
За січень-жовтень 2012 року за матеріалами відділу податкової міліції за фактами порушення податкового законодавства порушено 12 кримінальних справ [20 ноября 2012  11:38]

За січень-жовтень 2012 року за матеріалами відділу податкової міліції за фактами порушення податкового законодавства порушено 12 кримінальних справ, з низ 4 кримінальні справи за фактами умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України). 

Працівниками податкової міліції встановлено 4 факти реалізації недоброякісних алкогольних та тютюнових виробів, що згідно висновків експертів, не відповідають Державним стандартам України та несуть загрозу здоров’ю і життю громадян, що їх споживають. По кожному випадку порушена кримінальна справа за ч.3 ст. 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Кримінальні справи передано на розгляд до суду. Особи, причетні до реалізації небезпечних алкогольних та тютюнових виробів, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності. 

Проводиться робота з підприємствами, які заборгували перед бюджетом. Так завдяки застосованих заходів, передбачених Податковим кодексом України, Державі повернуто коштів на суму понад 1 млн. грн. В ході відпрацювання підприємств – боржників співробітниками податкової міліції встановлюються обставини виникнення боргу та надається допомога підприємству в подоланні причин. Як правило, такими причинами є зловживання службовим становищем посадовими особами цих підприємств, та порушення законодавства. Так в ході відпрацювання боржників встановлено ряд порушень, за якими відносно керівників 3 підприємств порушено кримінальні справи. В ході відпрацювання підприємств-боржників комунальної форми власності встановленні факти зловживання службовим становищем посадовими особами при придбанні товарно-матеріальних цінностей та розрахунках з підрядними організаціями при проведенні робіт по реконструкції комунікацій міста. За даними фактами порушено 2 кримінальні справи: за ч.2 ст.364 КПК України («Зловживання владою або службовим становищем») та за ч.5 ст. 191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»). Слідство триває. 

Відділ податкової міліції, крім роботи по виявленню злочинів в податковій сфері, проводить заходи по наповненню Державного та місцевого бюджетів. За 10 місяців поточного року працівниками податкової міліції до зведеного бюджету додатково мобілізовано понад 6,9 млн. грн. 

За матеріалами працівників податкової міліції донараховано та стягнуто податків до Державного бюджету 5,4 млн. грн. Працівниками відділу податкової міліції виявлено 2 «конвертаційних центри». На їх розрахункових рахунках заблоковано 176 тис. грн., вилучено готівки 340 тис. грн. Виявлено 1 «фіктивне підприємство», по встановлених фактах взаємовідносин з ним підприємствам нашого регіону донараховано та стягнуто понад 1,3 млн. грн. податків.

Начальник відділу податкової міліції
Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції
Донецької області Державної податкової служби
полковник податкової міліції
І.М. Харченко


Переглядів:14Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика