FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
За 10 місяців 2012 року підприємства Слов’янська та Красного Лиману погасили 19 мільйонів грн. заборгованості по заробітній платі [13 ноября 2012  16:49]

За 10 місяців 2012 року підприємства Слов’янська та Красного Лиману погасили понад 19 мільйонів грн. заборгованості по заробітній платі. В бюджет надійшло податку з доходів фізичних осіб 2,5 мільйона гривень . Спостерігається позитивна динаміка по погашенню заробітної плати. Так, за відповідний період минулого року було сплачено боргів по зарплаті 13 мільйонів гривень, а податку з доходів фізичних осіб до бюджету надійшло 1,8 мільйона гривень 

Одним з найважливіших питань, які на сьогоднішній день потребують невідкладного вирішення є боротьба з бідністю через ліквідацію боргів по заробітній платі, упередження порушень законодавства щодо розміру заробітної плати, термінів її виплати. Якнайшвидше вирішення цих питань, створення сприятливих умов для розвитку підприємств і фізичних осіб – підприємців та подальший контроль за дотриманням законодавства про працю і заробітну плату – пріоритетні напрямки роботи податкової служби. 

З давніх часів Донеччина була краєм трударів та лідером у різноманітних галузях на державному рівні, а тому завдання податківців - підтримка партнерських відносин з суб’єктами господарювання, мінімальне втручання в діяльність тих, хто є сумлінним платником податків та добросовісно виконує всі свої зобов’язання, дотримуючись букви закону. Щодо таких платників податків скорочено кількість перевірок, щоб зайвий раз не втручатися в їхню роботу.. Податкова, в першу чергу, має захистити право людей на працю та достойну заробітну плату. 

Протягом всього 2012 року працівники Слов’янської ОДПІ проводять певну роботу з керівниками підприємств з роз’яснення законодавства щодо виплати заробітної плати, її підвищення, порядку утримання та перерахування до бюджету податку з доходів фізичних осіб та відповідальності за порушення чинного законодавства. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:14Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика