FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Громадяни мають конституційне право на звернення [07 ноября 2012  09:46]

В сьогоденні все більшого значення набуває об'єктивний і своєчасний розгляд пропозицій, заяв та скарг громадян, вирішення життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина. 

З початку року до Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС на розгляд надійшло 9 письмових звернень, що на 1 звернення менше ніж у аналогічному періоді минулого року. 

Щодо тематики звернень, які надійшли на розгляд, то звернення стосуються проведення контрольно – перевірочної роботи (7 звернень), оподаткування податком на доходи фізичних осіб (1 звернення) та земельного податку (1 звернення). 

Соціальний стан адресатів у 6 зверненнях не визначено,1 звернення надійшло від депутата міської ради, 1 – від пенсіонера, 1 – від робітника. 

Одне звернення залишено без розгляду у зв’язку з надходженням письмового прохання громадянина про залишення попереднього звернення без уваги. 

Всі звернення розглянуто без порушення встановлених законодавством термінів розгляду. 

Слов’янська ОДПІ повною мірою забезпечує можливість реалізації громадянами конституційного права на звернення. 

Посадовими особами Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС з початку року здійснено 34 особистих прийоми, у ході яких звернулось 34 громадянина. 

З них: 34 – заяви. Найбільш актуальними були питання щодо норм Податкового кодексу, а саме: по податку на доходи фізичних осіб, щодо спрощеної системи оподаткування, місцевих податків та зборів, проведення контрольно-перевірочної роботи, податку за землю, податкових соціальних пільг та ін. 

Також громадяни зверталися з питаннями щодо порядку застосування електронного підпису, порядку отримання довідки про відсутність заборгованості в електронному вигляді та з кадрових питань.
Всі звернення уважно розглянуті без порушення встановлених законодавством термінів і надані аргументовані роз’яснення. 

З метою упередження звернень громадян відповіді з найбільш актуальних питань розміщуються у регіональних ЗМІ. Інформація щодо стану цієї роботи постійно висвітлюється у засобах масової інформації. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Слов’янської ОДПІ Донецької області ДПС


Переглядів:12Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика