FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Електронна звітність – саме для вас [31 октября 2012  09:11]

Електронний документообіг та надання податкової звітності в електронному вигляді стали реаліями сьогодення. 

Наразі в органах податкової служби триває необхідний етап розвитку, а саме перехід від фіскального органу до сервісної служби, логічним результатом якого повинно стати створення комфортних умов ведення бізнесу, збільшення надходжень до бюджету, створення рівних конкурентних умов для ведення бізнесу та заняття Україною гідного місця на міжнародній арені. 

Слов'янська ОДПІ нагадує про зручність надання звітності в електронному виді за допомогою електронних ключів! 

Фахівці податкової служби переконані, що найближчим часом кількість платників податків, які обрали для себе електронний спосіб звітування, значно зросте, бо подання звітності таким шляхом заощаджує не тільки час, а і гроші платників податків - ключі електронного цифрового підпису безкоштовні. 

Розташовано сектор реєстрації користувачів при ДПС у Донецькій області у приміщенні Центра обслуговування платників податків при ДПІ у Калінінському районі м. Донецька Донецькій області ДПС за адресою: 83017 м.Донецьк, бульвар Шевченко, буд. 26 «б», 1 поверх; вікна реєстрації користувачів ЕЦП №№ 9-11, телефон (062) 340-83-32. Працює сектор реєстрації користувачів при ДПС у Донецькій області за наступним режимом: 

понеділок - четвер з 9:00 до 19:30 

п’ятниця - з 9:00 до 18:15 

субота, неділя – вихідні дні. 

Обслуговування клієнтів здійснюється працівниками сектору реєстрації користувачів на протязі робочого дня без перерви на обід. Напередодні святкових та неробочих днів тривалість роботи скорочується на одну годину. 

Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДПС України надав цілодобовий доступ з використанням телекомунікаційних мереж загального користування до сертифікатів ключів інших підписувачів, даних про статус сертифікатів ключів, сертифіката ключа АЦСК ІДД ДПС, нормативних документів з питань надання послуг ЕЦП, приймання заяв на блокування сертифікатів у телефонному режимі. 

Зразки заповнення документів для подання пакету документів щодо отримання безкоштовного ключа розміщені на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДПС за адресою http://www.cskidd.gov.ua/. 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Слов’янської ОДПІ


Переглядів:14Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика