FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Інформація щодо роботи відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Донецькій області УВБ ДПС України за 7 місяців 2012 року [07 августа 2012  11:38]

Відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України постійно проводиться профілактична робота щодо попередження корупційних проявів. Станом на перше серпня поточного року всього проведено 835 профілактичних заходів, з них організовано та проведено 618 виступів (лекцій) в робочих колективах з антикорупційної тематики, здійснено 53 публікації в пресі та на Інтернет сайтах ДПС у Донецькій області.

З метою профілактики, виявлення і припинення правопорушень у сфері оподаткування, а також усунення причин і наслідків корупційних проявів в ОДПС Донецької області, відділом внутрішньої безпеки проведено 93 службових розслідування та перевірок щодо неправомірних дій працівників ОДПС Донецької області, винесено 12 подань керівникам структурних підрозділів ДПС області, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 16 працівників.

Працівники відділу обов’язково залучаються до роботи в кадрових комісіях для перевірки кандидатів на вакантні посади ДПС Донецької області. Під час роботи в комісіях особлива увага приділяється отриманню інформація, яка може перешкоджати призначенню на державну службу, а саме участь у комерційній діяльності, робота на умовах сумісництва та іншої інформації компрометуючого характеру. Співробітниками відділу відпрацьовано 1400 матеріалів кандидатів на призначення в ОДПС ДПС у Донецькій області, 5 кандидатам відмовлено в працевлаштуванні.

13.07.2012 року за матеріалами ВВБ при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України прокуратурою одного із міст Донецької області було порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 190 КК України по факту того, що невстановлена особа, назвавшись керівником однієї ДПІ області, діючи навмисне, з метою незаконного збагачення, шляхом обману заволоділа грошовими коштам у сумі 6000 (шість тисяч) гривень у приватного підприємця Б. ВВБ при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України в цей же день встановлено ще два факти вимагання та отримання грошових коштів для нібито керівництва ДПІ .

Звертаємось до підприємців Донецької області, у випадку отримання прохань від осіб які представляються особами податкової служби негайно повідомляти про це співробітників відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області по телефону. (062 257 64 46).

Державною податковою службою України введено в дію телефонну лінію „Пульс податкової” (044) 284-00-07, що працює за принципом зворотного зв’язку. На вказану телефонну лінію приймаються звернення громадян та платників податків щодо можливих протиправних дій посадових осіб податкової служби. За участі співробітників ВВБ проводиться перевірка такої інформації. Про результати перевірок та вжиті заходи ДПС обов’язково інформує заявників.

Старший оперуповноважений з ОВС ВВБ
при ДПС у Донецькій області
УВБ ДПС України
підполковник податкової міліції 
Агулов М.В.


Переглядів:16Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика