FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Оподаткування безповоротної фінансової допомоги в умовах Податкового кодексу України у діяльності приватних підприємців на загальній системі оподаткування [18 июля 2012  16:54]

Відповідно до п. 177.2 ст. 177 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, об'єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, тобто різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та не грошовій формі) i документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи - підприємця.

Згідно з пп. 14.1.257 п. 14.1 ст. 14 ПКУ безповоротна фінансова допомога - це сума коштів, передана платнику податків згідно з договорами дарування, іншими подібними договорами або без укладення таких договорів.

Тобто, сума безповоротної фінансової допомоги не підлягає поверненню. При цьому, до складу загального оподатковуваного доходу зараховується виручка, що надійшла фізичній особі-підприємцю як у грошовій, так і в натуральній формі, а саме: - виручка у вигляді безготівкових грошових коштів, що надійшла на банківський рахунок чи в готівковій формі безпосередньо підприємцю, чи його працівникам на місці здійснення розрахунків (в т.ч. відсотки банку); - виручка в натуральній (негрошовій формі); - суми штрафів і пені, отримані від інших суб'єктів підприємництва за договорами цивільно-правового характеру за порушення умов договорів та інші доходи, які пов'язані із здійсненням підприємницької діяльності.

Враховуючи вищевикладене, сума безповоротної фінансової допомоги, яка отримується фізичною особою - підприємцем включається до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі).


Переглядів:12Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика