FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Інформація щодо роботи відділу внутрішньої безпеки при ДПА у Донецькій області УВБ ДПС України за 1 півріччя 2012 року  [10 июля 2012  16:54]

У відповідності до завдань, поставлених Президентом України, Урядом та керівництвом ДПС України одним з основних напрямів з протидії корупційним правопорушенням в податкових органах є посилення внутрішнього контролю за дотриманням вимог антикорупційного законодавства, профілактика корупційних правопорушень у сфері службової діяльності, їх виявлення та припинення, запобігання втягування працівників податкових органів у протиправну діяльність, забезпечення їх безпеки при виконанні службових обов’язків. 

З метою усунення об’єктивних передумов для корупційних проявів відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області УВБ ДПС України вживаються заходи щодо упередження та профілактики можливих протиправних дій у сфері службової діяльності податківців. Проводяться виступи у колективах податківців та індивідуальні бесіди. 

Так, за невиконання або неналежне виконання службових обов’язків за ініціативою ВВБ у січні – червні 2012 року до дисциплінарної відповідальності притягнуто 15 осіб. Крім того, з початку року звільнено з органів ДПС 5 осіб. 

З початку року співробітниками відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області проведено 673 заходів профілактичного характеру, у тому числі 473 лекції, виступів, та індивідуальних бесід з працівниками органів державної податкової служби з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства. Винесено офіційні застереження 77 особам. 

У ході перевірок, що проводяться підрозділом внутрішньої безпеки, з’ясовуються причини та умови, що призводять до вчинення правопорушень, та від керівників податкових інспекцій вимагається вжиття заходів щодо їх усунення. За 6 місяців 2012 року керівникам органів ДПС у Донецькій області направлено 11 таких подань. 

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Донецькій області контролює підбір кандидатів з метою недопущення призначення на посади тих, хто потенційно може скомпрометувати податкову службу. Так, у січні – червні цього року відмовлено у прийнятті в органи ДПС 4 особам. З усіма кандидатами на посади в органи державної податкової служби проводяться бесіди щодо дотримання вимог Закону. 

Для запровадження дієвого механізму зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень у засобах масової інформації опубліковано 47 статей з антикорупційної тематики, здійснено понад 70 виступів по телебаченню і радіоканалах. 

За матеріалами ВВБ при ДПС у Донецькій області с початку року порушено 9 кримінальних справ у відношенні співробітників ДПС які порушили діюче законодавство. Крім того, співробітниками ВВБ складено 5 протоколів про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». 

Про корупційні та інші неправомірні дії податківців Ви маєте можливість повідомити на „Пульс податкової” - антикорупційний проект створений при сприянні Голови ДПС України. 

„Пульс податкової” - це "гаряча лінія" з номером телефону (044) 284-00-07. Працівники ДПС України не тільки приймають звернення про корупційні та неправомірні дії, але й повідомляють про результати перевірки і прийняті заходи. Телефонна лінія працює цілодобово: у робочий час інформацію приймають співробітники, а в неробочий час - інтерактивний автовідповідач.


Переглядів:13Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика