FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Сторінка платника податків
Податкова Донеччини: за останні 8 років надходження до зведеного бюджету зросли в 3 рази [10 июля 2012  16:50]

Податкова служба регіону трансформується в морально-етичному плані - цю думку висловив голова ДПС у Донецькій області Вадим Бондаренко на урочистих зборах, присвячених Дню працівника податкової служби України. У податкових органах Донеччини повинні сформуватися колективи з високими морально-етичними принципами. Адже навіть 5% негативних висловів платників про податкову службу негативно позначаються на іміджі податкової служби.

В ході урочистих зборів наголошувалося, що за наслідками роботи за 2011 рік при зростанні обсягів виробництва в порівнянні з попереднім роком на 13,1% забезпечено збільшення надходжень до Зведеного бюджету більше ніж на 37%. У абсолютному вираженні приріст склав 7 млрд. грн. додаткових коштів. В порівнянні з 2004 роком надходження збільшилися в 3 рази. 

Як відзначив В. Бондаренко, працівники податкових органів регіону прагнуть до того, щоб для платників податків словосполучення «державна податкова служба» асоціювалося з відмінним сервісом, доброзичливим відношенням до них, професіоналізмом і ввічливістю персоналу. 

За вагомий особистий внесок у розвитокдаткової служби, долбросовісну працю, а також з нагоди професійного свята, група податківців була відзначена нагородами Президента, ДПС України, обласної державної адмінистрації, облради, Донецького мера і міськради, почесними грамотами ДПС у Донецькій області.


Переглядів:10Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика