FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Загальні відомості

Слов’янська міська рада є органом місцевого самоврядування, що представляє територіальну громаду м.Слов’янська та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, визначені Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та іншими законодавчими актами України.

Виконавчими органами міської ради є її виконавчий комітет, відділи, управління та інші створювані радою виконавчі органи.

Виконавчі органи міської ради є підконтрольними і підзвітними міській раді, а з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольними відповідним органам виконавчої влади.

Слов’янський міський голова є головною посадовою особою територіальної громади м.Слов’янська. Він очолює виконавчий комітет міської ради, головує на її засіданнях.

Повноваження міської ради, її виконавчих органів та міського голови визначаються Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Структура виконавчих органів міської ради та загальна чисельність апарата міської ради і її виконавчих органів затверджена рішенням Слов’янської міської ради від 15.12.2010 №10-III-6.

Звіт про виконання міського бюджету за 1-е півріччя 2011 року затверджено рішенням Слов'янської міської ради від 26.08.2011 № 6-XIII-6

З метою зміцнення трудової дисципліни, ефективного використання прав службовців та робочого часу, створення необхідних організаційних та економічних умов для нормальної високопродуктивної роботи, застосування до порушників трудової дисципліни засобів дисциплінарного впливу затверджені Правила внутрішнього трудового розпорядку Слов'янської міської ради.


Переглядів:14770Версія для друкуНадіслати

АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика