FeedBurner   RSS-канал   рус   укр  
Міська рада
Публічна інформація
Служби інформують
Звертання громадян
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                      
 Документи
Рішення міської ради от 28.07.2010 № 7-XLVIII-5
Опубликовано ..

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 28.07.2010 № 7-XLVIII-5
м. Слов’янськ

Про внесення змін до рішення Слов’янської 
міської ради від 23.06.2006 №36-ІV-5 
«Про створення відділу транспорту, 
енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради 
та затвердження Положення про відділ транспорту, 
енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради»


З метою приведення у відповідність з діючим законодавством України положення про відділ відділу транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради, керуючись п.4 ст. 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву «Відділ транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради», затверджену рішенням міської ради №36-ІV-5 від 23.06.2006р. «Про створення відділу транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради та затвердження положення про відділ транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради», на «Відділ транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради». 

2. Положення про відділ транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради, затверджене рішенням міської ради №36-ІV-5 від 23.06.2006р. «Про створення відділу транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради та затвердження положення про відділ транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради» викласти в новій редакції (додається). 

3. Рішення Слов’янської міської ради від 19.12.2006 №82-ІХ-5 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради №36-ІV-5 від 23.06.2006р. «Про створення відділу транспорту, енергетики та зв’язку Слов’янської міської ради та затвердження Положення про відділ транспорту, енергетики та зв’язку» вважати таким, що втратило чинність.

Міський голова                                                                                                                                       В.Л. Рибачук

Додаток до рішення


Переглядів:162Версія для друкуНадіслати
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
Цього тижня
лінкипогода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курси валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
статистика